We will call you
Jméno Příjmení
PhoneNumber
E-Mail
Call Time


         STORNO VOUCHER

 

 

 
Váženi klienti,
 
vzhledem k současné situaci a nařízením Vlády bychom Vás rádi informovali o možnosti storno voucheru.

 
STORNO VOUCHER – ZMĚNA TERMÍNU:
 
- pro klienty, kteří mají zájezd rezervovaný na květen 2020 nabízíme možnost změny termínu, změnu destinace či změnu hotelu v rámci roku 2020 zdarma a k tomu navíc 500 Kč slevu na nový termín dovolené
 
- pro klienty, kteří mají zájezd rezervovaný na červen až říjen 2020 nabízíme možnost změny termínu, změnu destinace či změnu hotelu v rámci roku 2020 zdarma

 
- pro klienty, kteří mají zájezd zarezervovaný na tento rok nabízíme rovněž změnu termínu, změnu destinace či změnu hotelu i na rok 2021. Voucher má v tomto případě platnost do 31.5.2021, kdy se klient musí nejpozději rozhodnout o novém termínu pobytu na rok  2020 či 2021. Voucher bude vystaven v hodnotě zaplacené zálohy a doplatek na nový termín zájezdu bude splatný dle všeobecných smluvních podmínek. Voucher nejde směnit na peníze. Je platný pouze pro osoby uvedené na voucheru.
AKCE JE PLATNÁ DO ODVOLÁNÍ!

 
- storno voucher zdarma platí pro zájezdy stejné či nižší hodnoty. V případě, že zarezervovaný nový termín bude nižší hodnoty než původně rezervovaný, tak rozdíl částky vrátíme.
 
- v případě Vašeho zájmu o tento STORNO VOUCHER nás prosím kontaktujte na email:
info@orextravel.cz
 
AKTUÁLNÍ STORNO PODMÍNKY ZÁJEZDU:
 
na základě Všeobecných smluvních podmínek oznamujeme, že storno podmínky pro základní storno 60 dní a více před odletem jsou následující:
 
• 60 a více dní před odjezdem – SKUTEČNĚ VZNIKLÉ NÁKLADY VE VÝŠI 30%
 
Pro další fáze storna zájezdů platí skutečně vzniklé náklady a v takových případech se jako vždy informujte předem o vyčíslení storna na našem emailu:
info@orextravel.cz
 
STORNO PRO NOVÉ REZERVACE:
 
Pro všechny nově uzavřené rezervace mezi 10.3. až 30.4.2020 platí, že základní storno 60 dni a více před odletem je zdarma. Neplatí pro zájezdy, které byly zarezervovány před 10.3.2020 a došlo u nich ke změně termínu či jiných změn ve smlouvě o zájezdu.
 
TÝM CK OREX TRAVEL
Název mailingu

Poštovní obsah

Poštovní jméno
Poštovní adresa
Email
Ok

poslání emailu bylo úspěšné

upozornění

poslání emailu se nepodařilo