mapa

PARADISE ABU SOMA Typ pokoje

Hledat dostupné ceny pokojů
STRUČNÉ INFORMACE

Vzdálenost od letiště: 45 km 

Nejbližší město: Safaga (8 km)

Typ pláže: písčitá

Vzdálenost od pláže: u hotelu

 

DODATEČNÉ INFORMACE

 

TRANSFER: V ceně je zahrnutý individuální transfer. V případě, požadavku pro 4 a více osob, je možné zabezpečit skupinový či individuální transfer za výhodnější cenu.

 

GALA DINNER: VÁNOCE – SILVESTER – VELIKONOCE

Příplatek za gala večeři v průběhu Silvestra je vě většině případů povinný. V průběhu Vánoc a Velikonoc se podmínky v hotelech liší.

 

STORNO PODMÍNKY LETENKY:

Orientační výše stornopoplatku je od 2775,- CZK na osobu, pokud klienti stornují déle než 24 hodin do odletu. Přesná výše stornopoplatku či příp. žádost o změnu termínu je na zpětné ověření s leteckou společností za určený poplatek. V případě storna méně než 24 hod před odletem je letenka nerefundovatelná. Změna jména není možná.

 

Podmínky vstupu do země:

Občané ČR cestující do Egypta potřebují vstupní víza, které si mohou za poplatek zakoupit přímo na letišti v Hurghadě. Podmínkou udělení víza je platný cestovní pas, který musí být platný i po návratu minimálně 6 měsíců.

 

VŠEM cestujícím důrazně doporučujeme udělat PCR testy pro COVID-19 (vydané nejpozději 72 hodin před příletem), ještě před odletem do destinace a vyhnout se případné karanténě a dalším problémům s tím spojených. Upozorňujeme, že CK nepřebírá zodpovědnost za škody vzniknuté nedodržením vízových a vstupových podmínek.

 

Zavazadla:

příruční zavazadla: max. 7 kg nepřesahující rozměry 56x45x25 cm

odbavené zavazadlo: max. 1 kus odbaveného zavazadla do 23 kg na osobu, celkový součet rozměrů nemůže přesáhnout 158 cm. 

 

Servis na palubě:

Na palubě je podáváno lehké občerstvení a nealkoholický nápoj.

 

 

POPIS

Hotel je dostupný na vyžádání.

Hotelový resort se skládá z hlavní budovy, 30 bungalovů a několika vilek, nabízí hlavní restauraci, 4 bary, 2 venkovní bazény (v zimě vyhřívané), dětský bazén (v zimě vyhřívaný), spa centrum, sauna, masáže, jacuzzi, salón krásy, fitness centrum, tenisový kurt, fotbalové hřiště, plážový volejbal, stolní tenis, mini fotbal, jízda na koních, vodní sporty, potápění, animační program, prádelna, směnárna, služby lékaře, obchody, půjčovna motorových vozidel, trezor na recepci a wifi internetové připojení.

Cena nezahrnuje služby delegáta. Vízum je nutné zaplatit po příletu na letišti v Hurghadě.

POLOHA

8 km od centra města Safaga, 45 km od mezinárodního letiště Hurghada, 57 km od centra města Hurghada

 

PLÁŽ

Soukromá písčitá pláž leží přímo u hotelu, slunečníky, lehátka, matrace a osušky na pláži i u bazénu zdarma

 

UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*

Balkón/terasa, klimatizace, TV/SAT, telefon, trezor, minibar, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

 

* CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.

 

STRAVA

All inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, lehké občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma, za poplatek: importované nápoje, čerstvé ovocné šťávy a nápoje po 24:00

 

SPORT A ZÁBAVA

Spa centrum, sauna, masáže, jacuzzi, salón krásy, fitness centrum, tenisový kurt, stolní tenis, fotbalové hřiště, mini fotbal, jízda na koních, plážový volejbal, lukostřelba, biliard, šipky, pétanque, vodní sporty, potápění, animační programy

 

SLUŽBY ZA POPLATEK

Spa centrum, sauna, masáže, jacuzzi, salón krásy, jízda na koních, biliard, vodní sporty, potápění, osvětlení tenisového kurtu, prádelna, směnárna, služby lékaře, wifi internetové připojení na pokoji, telefon, obchody, půjčovna motorových vozidel

l

 

PRO DĚTI

Mini klub (4 – 9 let), dětský bazén, hřiště, mini diskotéka, dětský animační program, dětské židličky v restauraci, dětské postýlky

 

PARADISE ABU SOMA foto a video

začínat od ...
Nejnižší cena a datum
Název mailingu

Poštovní obsah

Poštovní jméno
Poštovní adresa
Email
Ok

poslání emailu bylo úspěšné

upozornění

poslání emailu se nepodařilo