We will call you
Jméno Příjmení
PhoneNumber
E-Mail
Call Time
mapa

LOTUS BAY BEACH RESORT Typ pokoje

Hledat dostupné ceny pokojů
STRUČNÉ INFORMACE

Vzdálenost od letiště: 45 km 

Nejbližší město: Safaga (5 km)

Typ pláže: písčitá

Vzdálenost od pláže: u hotelu

 

POPIS

Hotel je dostupný na vyžádání.

Hotel se skládá ze 3 budov, nabízí hlavní restauraci, několik barů, venkovní bazény, dětské bazény, spa centrum, turecké lázně, sauna, jacuzzi, masáže, salón krásy, tělocvična, aerobik, stolní tenis, šipky, biliard, pétanque, plážový volejbal, vodní sporty, potápění, knihovna, animační program, diskotéka, půjčovna kol, obchody, prádelna, služby lékaře, trezor na recepci, svoz do centra města, parkoviště, konferenční místnost a wifi internetové připojení.

 

POLOHA

5 km od centra města Safaga,45 km od mezinárodního letiště Hurghada

 

PLÁŽ

Soukromá písčitá pláž přímo u hotelu, slunečníky, lehátka, matrace a osušky na pláži i u bazénu zdarma

 

UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*

Balkón/terasa, klimatizace, TV/SAT, telefon, trezor, minibar, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

 

* CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.

 

STRAVA

All inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma, za poplatek: importované nápoje, nápoje v láhvích, nápoje po 23:00

 

SPORT A ZÁBAVA

Spa centrum, turecké lázně, sauna, jacuzzi, masáže, salón krásy, tělocvična, aerobik, stolní tenis, šipky, biliard, pétanque, plážový volejbal, vodní sporty, potápění, knihovna, animační program, diskotéka, půjčovna kol, obchody

 

SLUŽBY ZA POPLATEK

Spa centrum, turecká sauna, sauna, jacuzzi, masáže, salón krásy, biliard, vodní sporty,  potápění, půjčovna kol, wifi internetové připojení, prádelna, služby lékaře, obchody, svoz do centra města

 

PRO DĚTI

2 dětské bazény, mini klub, animace, mini disko, hřiště, dětské židličky a postýlky, za poplatek: hlídaní dětí a servis pro kojence

 

URL

www.lotusbay.com

DODATEČNÉ INFORMACE

TRANSFER: V ceně je zahrnutý individuální transfer. V případě, požadavku pro 4 a více osob, je možné zabezpečit skupinový či individuální transfer za výhodnější cenu.

 

GALA DINNER: VÁNOCE – SILVESTER – VELIKONOCE

Příplatek za gala večeři v průběhu Silvestra je vě většině případů povinný. V průběhu Vánoc a Velikonoc se podmínky v hotelech liší.

 

STORNO PODMÍNKY LETENKY:

Orientační výše stornopoplatku je od 2775,- CZK na osobu, pokud klienti stornují déle než 24 hodin do odletu. Přesná výše stornopoplatku či příp. žádost o změnu termínu je na zpětné ověření s leteckou společností za určený poplatek. V případě storna méně než 24 hod před odletem je letenka nerefundovatelná. Změna jména není možná.

 

Podmínky vstupu do země:

Občané ČR cestující do Egypta potřebují vstupní víza, které si mohou za poplatek zakoupit přímo na letišti v Hurghadě. Podmínkou udělení víza je platný cestovní pas, který musí být platný i po návratu minimálně 6 měsíců.

 

VŠEM cestujícím důrazně doporučujeme udělat PCR testy pro COVID-19 (vydané nejpozději 72 hodin před příletem), ještě před odletem do destinace a vyhnout se případné karanténě a dalším problémům s tím spojených. Upozorňujeme, že CK nepřebírá zodpovědnost za škody vzniknuté nedodržením vízových a vstupových podmínek.

 

Zavazadla:

příruční zavazadla: max. 7 kg nepřesahující rozměry 56x45x25 cm

odbavené zavazadlo: max. 1 kus odbaveného zavazadla do 23 kg na osobu, celkový součet rozměrů nemůže přesáhnout 158 cm. 

 

Servis na palubě:

Na palubě je podáváno lehké občerstvení a nealkoholický nápoj

 

 

LOTUS BAY BEACH RESORT foto a video

začínat od ...
Nejnižší cena a datum
Název mailingu

Poštovní obsah

Poštovní jméno
Poštovní adresa
Email
Ok

poslání emailu bylo úspěšné

upozornění

poslání emailu se nepodařilo