We will call you
Jméno Příjmení
PhoneNumber
E-Mail
Call Time
mapa

SERENITY MAKADI BEACH Typ pokoje

Hledat dostupné ceny pokojů
POPIS

Hotel má vstupní halu s 24 hodinovou recepcí, hlavní restauraci,5 a´la carte restaurací (čínská, mexická, orientální, mezinárodní, italská), několik barů, venkovní bazény-2 s mořskou vodou, dětský bazén, aquapark v sesterském hotelu FUN CITY, spa centrum, turecké lázně, sauna, jacuzzi, masáže, salon krásy, fitness centrum, tělocvična, aerobik, aqua aerobik, tenisový kurt, stolní tenis, fotbal, šipky, biliard, pétanque, herní místnost, plážový volejbal, vodní sporty, potápění, knihovna, animační programy, diskotéka, živá hudba, obchody, směnárna, trezor na recepci, prádelna, parkoviště, služby lékaře, svoz do centra města, wifi internetové připojení, konferenční místnost

 

Cena nezahrnuje služby delegáta. Vízum je nutné zaplatit po příletu na letišti v Hurghadě.

 

DODATEČNÉ INFORMACE

TRANSFER: V ceně je zahrnutý individuální transfer. V případě, požadavku pro 4 a více osob, je možné zabezpečit skupinový či individuální transfer za výhodnější cenu.

 

GALA DINNER: VÁNOCE – SILVESTER – VELIKONOCE

Příplatek za gala večeři v průběhu Silvestra je vě většině případů povinný. V průběhu Vánoc a Velikonoc se podmínky v hotelech liší.

 

STORNO PODMÍNKY LETENKY:

Orientační výše stornopoplatku je od 2775,- CZK na osobu, pokud klienti stornují déle než 24 hodin do odletu. Přesná výše stornopoplatku či příp. žádost o změnu termínu je na zpětné ověření s leteckou společností za určený poplatek. V případě storna méně než 24 hod před odletem je letenka nerefundovatelná. Změna jména není možná.

 

Podmínky vstupu do země:

Občané ČR cestující do Egypta potřebují vstupní víza, které si mohou za poplatek zakoupit přímo na letišti v Hurghadě. Podmínkou udělení víza je platný cestovní pas, který musí být platný i po návratu minimálně 6 měsíců.

 

VŠEM cestujícím důrazně doporučujeme udělat PCR testy pro COVID-19 (vydané nejpozději 72 hodin před příletem), ještě před odletem do destinace a vyhnout se případné karanténě a dalším problémům s tím spojených. Upozorňujeme, že CK nepřebírá zodpovědnost za škody vzniknuté nedodržením vízových a vstupových podmínek.

 

Zavazadla:

příruční zavazadla: max. 7 kg nepřesahující rozměry 56x45x25 cm

odbavené zavazadlo: max. 1 kus odbaveného zavazadla do 23 kg na osobu, celkový součet rozměrů nemůže přesáhnout 158 cm. 

 

Servis na palubě:

Na palubě je podáváno lehké občerstvení a nealkoholický nápoj

 

STRUČNÉ INFORMACE

Vzdálenost od letiště: 30 km 

Nejbližší město: Hurghada (36 km)

Typ pláže: oblázkovo-korálová

Vzdálenost od pláže: 400 m

 

POLOHA

30 km od mezinárodního letiště Hurghada, 36 km od centra města Hurghada

 

PLÁŽ

Oblázkovo-korálová pláž se nachází 400 m od hotelu, slunečníky, matrace, lehátka a osušky zdarma

 

UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*

klimatizace, trezor, TV/SAT, telefon, trezor, varná konvice, set na přípravu horkých nápojů, mini lednice, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, na vyžádání žehlička a žehlící prkno

 * CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.

 

STRAVA

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu

Soft all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické a teplé nápoje zdarma, za poplatek: nápoje v láhvích, importované nápoje, čerstvé džusy, koktejly, orientální drinky, vodní dýmka, disko bar, veškeré nápoje po 23.hod.

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení v průběhu dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma, za poplatek: importované nápoje, nápoje v láhvích, čerstvé džusy, orientální nápoje, koktejly, vodní dýmka, disko bar, veškeré nápoje po 23.hod.

Ultra all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení v průběhu dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma, za poplatek: importované nápoje, nápoje v láhvích, koktejly, čerstvé džusy, vodní dýmka, disko bar, veškeré nápoje po 23.hod.

 

SPORT A ZÁBAVA

spa centrum, turecké lázně, sauna, jacuzzi, masáže, salon krásy, fitness centrum, tělocvična, aerobik, aqua aerobik, tenisový kurt, stolní tenis, fotbal, šipky, biliard, pétanque, herní místnost, plážový volejbal, vodní sporty, potápění, knihovna, animační programy, diskotéka, živá hudba, obchody

 

SLUŽBY ZA POPLATEK

spa centrum, masáže, turecké lázně, jacuzzi, sauna, salón krásy, tenisový kurt, osvětlení tenisového kurtu, výbava na tenis, biliard, herní místnost, vodní sporty, potápění, prádelna, služby lékaře, pokojová služba

 

PRO DĚTI

mini klub (4-14 let), dětský bazén, hřiště, dětské animace, mini disko, dětské postýlky, dětské židličky, menu v restauraci, hlídaní dětí za poplatek

 

URL

www.serenityhotelsegypt.com

SERENITY MAKADI BEACH foto a video

začínat od ...
Nejnižší cena a datum
Název mailingu

Poštovní obsah

Poštovní jméno
Poštovní adresa
Email
Ok

poslání emailu bylo úspěšné

upozornění

poslání emailu se nepodařilo