We will call you
Jméno Příjmení
PhoneNumber
E-Mail
Call Time
mapa

SHAMS SAFAGA HOTEL Typ pokoje

Hledat dostupné ceny pokojů
STRUČNÉ INFORMACE

Základní informace:

Vzdálenost od letiště: 45 km 

Nejbližší město: Safaga (5 km)

Typ pláže: písčitá

Vzdálenost od pláže: 250 m

 

POPIS

Hotel nabízí dvě hlavní budovy a několik bungalovů, hlavní restauraci, několik barů, venkovní bazén, spa centrum, fitness centrum, posilovna, salón krásy, turecká sauna, sauna, jacuzzi, masáže, aerobik, diskotéka, tenisový kurt, zapůjčení tenisového vybavení, stolní tenis, squash, basketbal, fotbalové hřiště, jízda na koních, biliard, plážový fotbal, plážový volejbal, motorizované vodní sporty, surfing, možnosti potápění, pronájem motorových vozidel, knihovna, živá hudba, prádelna, obchody, směnárna, parkoviště, zdravotní centrum, wifi internetové připojení.

 

Oficiální/egyptská/ kategorie hotelu je 4*

 

Cena nezahrnuje služby delegáta. Vizum je nutné zaplatit po příletu na letišti v Hurghadě.

 

 

PLÁŽ

soukromá písčitá pláž 250 m od hotelu, slunečníky, lehátka, ručníky na pláži zdarma

 

URL

Pro více informací: www.shamshotels.com

 

SLUŽBY ZA POPLATEK

Spa centrum, salón krásy, turecká sauna, sauna, jacuzzi, masáže, osvětlení tenisového kurtu, jízda na koních, motorizované vodní sporty, surfing, možnosti potápění, pronájem motorových vozidel, prádelna, obchody, směnárna, zdravotní centrum, wifi internetové připojení

 

PRO DĚTI

mini klub (6 – 10 let), dětský bazén, dětská animace, mini disko, dětské židle v restauraci, dětské kočárky a dětské postýlky na vyžádání, dětské menu v restauracích

 

POLOHA

5 km od centra města Safaga, 53 km od města Hurghada, 45 km od mezinárodního letiště Hurghada

 

UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*

Balkón, klimatizace, TV, trezor, minibar, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů

 

STRAVA

all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, zmrzlina pro děti v průběhu odpoledne, místní nealkoholické a alkoholické nápoje 24 h zdarma, za poplatek: importované nápoje, čerstvé ovocné šťávy, nápoje v kavárně

 

SPORT A ZÁBAVA

Spa centrum, fitness centrum, posilovna, salón krásy, turecká sauna, sauna, jacuzzi, masáže, aerobic, diskotéka, tenisový kurt, zapůjčení tenisového vybavení, stolní tenis, squash, basketbal, fotbalové hřiště, jízda na koních, biliard, plážový fotbal, plážový volejbal, motorizované vodní sporty, surfing, možnosti potápění, pronájem motorových vozidel, knihovna, živá hudba

 

DODATEČNÉ INFORMACE

TRANSFER: V ceně je zahrnutý individuální transfer. V případě, požadavku pro 4 a více osob, je možné zabezpečit skupinový či individuální transfer za výhodnější cenu.

 

GALA DINNER: VÁNOCE – SILVESTER – VELIKONOCE

Příplatek za gala večeři v průběhu Silvestra je vě většině případů povinný. V průběhu Vánoc a Velikonoc se podmínky v hotelech liší.

 

STORNO PODMÍNKY LETENKY:

Orientační výše stornopoplatku je od 2775,- CZK na osobu, pokud klienti stornují déle než 24 hodin do odletu. Přesná výše stornopoplatku či příp. žádost o změnu termínu je na zpětné ověření s leteckou společností za určený poplatek. V případě storna méně než 24 hod před odletem je letenka nerefundovatelná. Změna jména není možná.

 

Podmínky vstupu do země:

Občané ČR cestující do Egypta potřebují vstupní víza, které si mohou za poplatek zakoupit přímo na letišti v Hurghadě. Podmínkou udělení víza je platný cestovní pas, který musí být platný i po návratu minimálně 6 měsíců.

 

VŠEM cestujícím důrazně doporučujeme udělat PCR testy pro COVID-19 (vydané nejpozději 72 hodin před příletem), ještě před odletem do destinace a vyhnout se případné karanténě a dalším problémům s tím spojených. Upozorňujeme, že CK nepřebírá zodpovědnost za škody vzniknuté nedodržením vízových a vstupových podmínek.

 

Zavazadla:

příruční zavazadla: max. 7 kg nepřesahující rozměry 56x45x25 cm

odbavené zavazadlo: max. 1 kus odbaveného zavazadla do 23 kg na osobu, celkový součet rozměrů nemůže přesáhnout 158 cm. 

 

Servis na palubě:

Na palubě je podáváno lehké občerstvení a nealkoholický nápoj.

 

 

 

 

SHAMS SAFAGA HOTEL foto a video

začínat od ...
Nejnižší cena a datum
Název mailingu

Poštovní obsah

Poštovní jméno
Poštovní adresa
Email
Ok

poslání emailu bylo úspěšné

upozornění

poslání emailu se nepodařilo