We will call you
Jméno Příjmení
PhoneNumber
E-Mail
Call TimeEGYPT 2020 - 2021


Vážení klienti,

pro zimní sezónu prosinec 2020 - květen 2021 jsme pro Vás připravili zájezdy do populární destinace Egypt. 

 

- cena zájezdu obsahuje individuální transfer, ubytování na 7 nocí, stravu a zpáteční letenku
- cena nezahrnuje služby delegáta

- pravidelné odlety z Prahy do Hurghady od 28.11.2020 do 22.05.2021
- letecká společnost Air Cairo (příruční zavazadlo max 7 kg nepřesahující rozměry 56x45x25 cm  + odbavené zavazadlo max 23 kg na osobu, celkový součet rozměrů nemůže přesáhnout 158 cm); na palubě se podává menší občerstvení a nealkoholický nápoj)

- odletové dny středy a soboty

 

STORNO PODMÍNKY LETENKY:

Orientační výše stornopoplatku je od 2 775 Kč na osobu, pokud klienti stornují déle než 24 hodin do odletu. Přesná výše stornopoplatku či příp. žádost o změnu termínu je na zpětné ověření s leteckou společností za určený poplatek. V případě storna méně než 24 hod před odletem je letenka nerefundovatelná. Změna jména není možná.

 

PODMÍNKY VSTUPU DO ZEMĚ:

Podmínkou pro vstup do destinace Egypt je platný cestovní pas s minimální dobou platnosti 6 měsíců po předpokládaném ukončení pobytu v destinaci. Pro přílety do Egypta v období do 30.4.2021 není požadováno turistické vízum v případě klientů, kteří cestují do některého z hotelů v letoviscích Hurghada a Marsa Alam (nutno předložit cestovní pas, ubytovací vouchery, letenku). Držitelé cestovních pasů jiných států jsou povinni zajistit si potřebné doklady k cestě u příslušného velvyslanectví nebo konzulátu. Aktuální informace o vstupních podmínkách naleznete webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky www.mzv.cz.

 

Všem cestujícím důrazně doporučujeme udělat PCR testy pro COVID-19 (vydané nejpozději 72 hodin před příletem), ještě před odletem do destinace a vyhnout se případné karanténě a dalším problémům s tím spojených. Upozorňujeme, že CK nepřebírá zodpovědnost za škody vzniknuté nedodržením vízových a vstupových podmínek.

 

 

Vaši dovolenou objednávejte na www.orextravel.cz / +420 844 701 702 / +420 255 700 155 / cz.info@orextravel.eu

 

VÁŠ TÝM CK OREX TRAVEL

 

Název mailingu

Poštovní obsah

Poštovní jméno
Poštovní adresa
Email
Ok

poslání emailu bylo úspěšné

upozornění

poslání emailu se nepodařilo