We will call you
Jméno Příjmení
PhoneNumber
E-Mail
Call Time


OREX TRAVEL VOUCHER 

 

Vážení klienti,
 
vzhledem k současné situaci a nařízením Vlády ČR bychom Vás rádi informovali o možnosti OREX TRAVEL VOUCHERU.
 
OREX TRAVEL VOUCHER – ZMĚNA TERMÍNU:
  
- pro klienty, kteří mají zájezd zarezervovaný na květen až září 2020 nabízíme změnu termínu, změnu destinace či změnu hotelu i na rok 2021. Voucher má v tomto případě platnost do 31.8.2021, kdy se klient musí nejpozději rozhodnout o novém termínu pobytu na rok 2021. Voucher bude vystaven v hodnotě zaplacené zálohy. Voucher nejde směnit na peníze. Je platný pouze pro osoby uvedené na voucheru. AKCE JE PLATNÁ DO ODVOLÁNÍ!
 
 - v případě Vašeho zájmu o OREX TRAVEL VOUCHER nás prosím kontaktujte na email: info@orextravel.cz
 
AKTUÁLNÍ STORNO PODMÍNKY ZÁJEZDU:
 
na základě Všeobecných smluvních podmínek oznamujeme, že storno podmínky pro základní storno 60 dní a více před odletem jsou následující:
 
• 60 a více dní před odjezdem – SKUTEČNĚ VZNIKLÉ NÁKLADY VE VÝŠI 30%
 
Pro další fáze storna zájezdů platí skutečně vzniklé náklady a v takových případech se jako vždy informujte předem o vyčíslení storna na našem emailu: info@orextravel.cz
 
V případě odstoupení zákazníka od smlouvy o zájezdu a zaplacení odstupného, má zákazník právo požádat cestovní kancelář o vydání poukazu v hodnotě nejméně 10 % zaplaceného odstupného, a to do 14 dnů ode dne, kdy zákazník požádal pořadatele o vydání poukazu na zájezd. O vydání tohoto poukazu na zájezd může zákazník požádat do 3 měsíců ode dne zániku smlouvy o zájezdu.

 

TÝM CK OREX TRAVEL

 


Název mailingu

Poštovní obsah

Poštovní jméno
Poštovní adresa
Email
Ok

poslání emailu bylo úspěšné

upozornění

poslání emailu se nepodařilo