Zavoláme Vám
Jméno Příjmení
Telefonní číslo
E-Mail
Čas voláníSOUTĚŽ O DOVOLENOU V TURECKU


Vážení klienti,


připravili jsme pro Vás jedinečnou soutěž o dovolenou v Turecku! Celkem budeme losovat 2 výherce, kteří získají týdenní dovolenou ve vybraném 4* hotelu s All inclusive v Turecku s CK Orex Travel!

DOBA TRVÁNÍ SOUTĚŽE:

Soutěž probíhá na facebookovém profilu Orex Travel Česká republika: FB OREX TRAVEL ČR a to v termínu 27.4. - 8.5.2022. Celkem 2 výherci a 2 jejich spolucestující budou vylosováni v pondělí 9.5.2022 a tentýž den budou výherci vyrozuměni o výhře v soutěži. Pokud do 48 hodin od kontaktování výherců nepošlou výherci požadované údaje na náš email, tak proběhne nové losování a budou vylosováni noví výherci. Pokud se vylosovaný výherce nebude moci zájezdu z jakéhokoliv důvodu zúčastnit, tak jeho výhra propadá a bude vylosován nový výherce se spolucestujícím. Pokud se nebude moci zůčastnit vybraný spolucestující, výherce je povinen ho ve lhůtě 3 dnů max. 72 hodin před odletem nahradit, jinak výhra propadá.

ZAPOJENÍ DO SOUTĚŽE:

Pro účast ve slosování stačí splnit 3 jednoduché kroky:

1) být fanouškem facebookové stránky Orex Travel Česká republika: FB OREX TRAVEL ČR
2) sdílet veřejně příspěvek se soutěží (příspěvek musí být sdílen veřejně, aby jeho sdílení bylo možné zkontrolovat)
3) pod příspěvek se soutěží napsat komentář, se kterým spolucestujícím byste rádi jeli na dovolenou do Turecka s naší cestovní kanceláří. Například: Rád bych jel/a s manželem/manželkou, kamarádem/kamarádkou (každý soutěžící může napsat pouze jeden komentář)

Pro zařazení do soutěže musí každý účastník splnit všechny výše uvedené kroky, v opačném případě něbude do soutěže zařazen. Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba, která má trvalé bydliště na území České republiky. Podmínkou pro účast v soutěži je vlastnictví funkční e-mailové adresy a facebookového profilu. Facebookový profil musí být založen minimálně před 15.4.2022. Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby 18+. Soutěže se nesmí zúčastnit žádní zaměstnanci jakékoliv cestovní kanceláře a jejich rodinný příslušníci. 

O CO SE SOUTĚŽÍ: 

První vylosovaný výherce vyhraje pobytový zájezd v destinaci Turecko v hotelu MYSEA HOTELS ALARA 4* s All Inclusive stravováním s odletem z Prahy na 7 nocí v termínu 27.5.2022 - 3.6.2022 ve dvoulůžkovém pokoji. Výherce vyhraje celý pobytový balíček zdarma (zpáteční letenka Praha - Antalya - Praha, ubytovaní ve vybraném hotelu s all inclusive, transfer v destinaci z/na letiště do/z hotelu, delegátský servis, zákonné pojištění proti úpadku CK). Výherce je povinen si zajistit spolucestujícího, který získá zdarma ubytování s all inclusive v daném hotelu, transfer v destinaci z/na letiště do/z hotelu, delegátský servis, zákonné pojištění proti úpadku CK). Spolucestující je povinen uhradit zpáteční letenku Praha - Antalya - Praha v ceně 5 900 Kč.

Druhý vylosovaný výherce vyhraje pobytový zájezd v destinaci Turecko v hotelu MYSEA INCEKUM 4* s All Inclusive stravováním s odletem z Prahy na 7 nocí v termínu 27.5.2022 - 3.6.2022 ve dvoulůžkovém pokoji. Výherce vyhraje celý pobytový balíček zdarma (zpáteční letenka Praha - Antalya - Praha, ubytovaní ve vybraném hotelu s all inclusive, transfer v destinaci z/na letiště do/z hotelu, delegátský servis, zákonné pojištění proti úpadku CK). Výherce je povinen si zajistit spolucestujícího, který získá zdarma ubytování s all inclusive v daném hotelu, transfer v destinaci z/na letiště do/z hotelu, delegátský servis, zákonné pojištění proti úpadku CK). Spolucestující je povinen uhradit zpáteční letenku Praha - Antalya - Praha v ceně 5 900 Kč.

KOMPLETNÍ PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Kompletní pravidla této soutěže najdete zde: KOMPLETNÍ PRAVIDLA PDF

VÁŠ TÝM CK OREX TRAVEL

Název mailingu

Poštovní obsah

Poštovní jméno
Poštovní adresa
Email
Ok

poslání emailu bylo úspěšné

upozornění

poslání emailu se nepodařilo