ZÁJEZDY TURECKO ZIMA 2023/2024Vážení klienti,

rádi bychom Vás informovali, že jsme spustili prodej zájezdů na podzimní a zimní sezónu 2023 - 2024 do Turecka. V nabídce naleznete zájezdy na 7 nocí s leteckou společností SunExpress  s pravidelnými odlety z Prahy a Vídně v období 29.10.2023 - 29.03.2023.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE: ubytování na 7 nocí, stravování, zpáteční letenku na pravidelné lince, autobusový transfer z/na letiště, anglicky/německy mluvícího delegáta.

- Cena letenky i ubytování je "dynamická" a může se v průběhu dne měnit. Maximální časová opce jsou 4 hodiny (po domluvě s rezervačním oddělením CK Orex Travel) z důvodu možných změn cen. Zájezdy jsou koncipovány jako dynamické, takže v případě, že dojde ke změně cen v rezervaci, tak takovou rezervaci nebude možné potvrdit.

- Cena zájezdu nezahrnuje příplatek za gala večeři v průběhu svátků Vánoc, Silvestra či Velikonoc. Výše poplatku bude potvrzena ze strany rezervačního oddělení CK Orex Travel.

- Letecká společnost SunExpress nabízí možnost online odbavení zdarma. V případě odbavení na letišti je poplatek 5 EUR / osoba / směr. Veškeré informace k online odbavení najdete na: ONLINE ODBAVENÍ SUNEXPRESS. V ceně letenky je standardní odbavené zavazadlo do 20 kg a příruční zavazadlo.

ZÁLOHA je 50% z ceny zájezdů s doplatkem nejpozději 30 dní před odletem. V případě odletů méně než 30 dní je nutná 100% úhradu zájezdu. STORNO PODMÍNKY se řídí na základě Všeobecných smluvních podmínek. Změna osoby ve smlouvě o zájezdu za poplatek 500 Kč / osoba.

- Cestovní kancelář nenese žádnou zodpovědnost za škody, které vzniknou klientovi nedodržením vstupních a vízových podmínek.


SLEVA OREX CLUB CARD
Klienti, kteří s námi byli v minulosti na jakémkoliv zájezdu mají nárok na věrnostní 3% slevu. Ke slevě stačí sdělit rezervačnímu oddělení či Vašemu prodejci zájezdu číslo poslední smlouvy o zájezdu. Po uzavření smlouvy nelze již slevu zpětně uplatnit. Více o Orex club card najdete na: OREX CLUB CARD

Vaši dovolenou objednávejte na www.orextravel.cz / +420 844 701 702 / +420 255 700 155 / [email protected]

VÁŠ TÝM CK OREX TRAVEL


NOVINKY A VÝHODNÉ NABÍDKY

PŘÍMO NA VÁŠ EMAIL

Jméno
Příjmení
Email
Ok

PŘIDÁNÍ EMAILU BYLO ÚSPĚŠNÉ

UPOZORNĚNÍ

poslání emailu se nepodařilo