banner

O nás

Kdo jsme?

V Turecku jsme jako doma!

Orex Travel patří do známé sítě Anex Tour, která má dvaadvacetileté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu. Na českém a slovenském trhu působí od roku 2010 a kromě české a slovenské pobočky působí Orex Travel také na maďarském trhu.

Sídlo mateřské společnosti Anex Tour se nachází v turecké Antalyi a hlavní specializací je Turecko a Egypt. Anex Tour má přes 6 000 zaměstnanců a vlastní leteckou společnost.

Skupina ANEX Group patří již více než 25 let mezi přední světové touroperátory. Jako mezinárodní touroperátor známe podnikání v oblasti cestovného ruchu od základů. Z vlastní zkušenosti známe nejoblíbenější hotely. V souladu s mottem naší společnosti "#doingitwithlove", "#wedowithlove" zařazujeme do naší nabídky pouze osvědčené hotely, které jsou mezi našimi cestovateli žádané.


Co nabízíme?

Nabízíme dovolenou, která vyhovuje potřebám všech cestovatelů, od ekonomické třídy až po elitní VIP úroveň ve všech destinacích. Náš široký výběr hotelů a dovolených neustále aktualizujeme a zvyšujeme kvalitu našich služeb.

Společnost Orex Travel každoročně zavádí nové technologie v cestovním ruchu. Inovace šetří čas, úsilí a peníze nejen nám, ale i našim partnerům a klientům.

V každé prázdninové destinaci naše cestující přivítají kvalifikovaní zástupci. Všichni jsou vynikajícími profesionály ve svém oboru a nabízejí zábavu a  zájezdy šité na míru každému jednotlivému turistovi. Seznam dostupných výletů je navíc každoročně aktualizován. Všechny naše transfery se uskutečňují v pohodlných a kvalitních autobusech. Díky dlouholetým zkušenostem na trhu cestovního ruchu, profesionalitě zaměstnanců Orex Travel, spolehlivosti našich partnerů, širokému výběru hotelů, vysoké úrovni služeb a vřelé pohostinnosti je Orex Travel k Vašim službám.


Proč Orex Travel?

Naše působení na trhu cestovního ruchu nám přineslo úspěch, uznání a důvěru našich partnerů a klientů. Počet našich letů a odbavených cestujících se každou sezónu zvyšuje. Není pro nás důležité jen to, abychom cestujícícm poskytli příjemnou dovolenou, ale nejdůležitějším ukazatelem důvěry je to, že cestující plánují svou příští dovolenou opět s Orex Travel.

Letecké společnosti

Bez ohledu na to, kam plánujete cestu, vždy Vám nabídneme pohodlný let.

PROFESIONÁLOVÉ V CESTOVNÍM RUCHU

V každé destinaci Vám bude k dispozici po celou dobu pobytu náš delegát CK OREX TRAVEL.

DOPRAVA

Užijte si transfer do/na hotelu/letiště moderními a pohodlnými autobusy.

Hotel

Pro všechny druhy rekreace a přání klienta: apartmány, městské hotely, rodinné hotely či velké hotelové komplexy.