DELEGÁT V TURECKU PRO SEZÓNU 2024

NÁPLŇ PRÁCE, PRAVOMOCI A ZODPOVĚDNOSTI

Delegáti reprezentují CK v zahraničí a jsou v přímém kontaktu s klienty. Spolupracují s partnerskou CK v dané destinaci, s recepcí a personálem hotelu, případně s vedením hotelu. K náplni práce delegáta patří:

- přivítání klientů na letišti, případně v hotelu

- organizace transferů (při příletech z letiště na hotel, úvodní slovo a informace, organizace transferů na fakultativní výlety apod.)

- asistence klientům při ubytování, respektive během check-in v hotelech

- úvodní informační střetnutí

- prodej fakultativních výletů

- být klientům k dispozici neomezeně 24h denně na telefonu

- průvodcovství na fakultativních výletech

- asistence při řešení pojistných událostí klientů

- loajální přístup k CK

- řešení problémových a stresových situací s klienty, řešení reklamací

POŽADUJEME

- znalost Anglického jazyka nebo Turečtiny, předchozí praxe na pozici delegáta

- certifikát průvodcovství v cestovním ruchu, respektive delegátský kurz podmínkou

- proaktivní osobnost se zájmem o cestování a odolnost vůči stresu

Pracovní smlouva je na období květen - září 2024. Podle zkušeností budou úspěšní kandidáti rozřazeni do 3 pozící (transferový delegát, hotelový delegát, průvodcování na fakultativních výletech).

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY

- Zajímavé pracovní uplatnění s možností vycestování do zahraničí

- Motivační finanční ohodnocení

- Profesionální proškolení

- Letenky do/z destinace

- Zajištění ubytování v destinaci

- Zajištění pracovního víza

- Firemní automobil (hotelový delegát)

- Zázemí naší sesterské společnosti v Turecku

OSOBNOSTNÍ PŘEDPOKLADY

- průvodcovský kurz cestovního ruchu, resp. delegátský kurz podmínkou

- dosáhnutý věk minimálně 18 let

- minimální vzdělání - středoškolské s maturitou

- řidičský průkaz typu B

- anglický jazyk B2 nebo turecký jazyk B2

- maďarský, polský jazyk výhodou

MZDOVÉ PODMÍNKY (netto)

- 800 - 1.200 EUR netto výplata + provize

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám prosím Váš životopis a motivační dopis v anglickém jazyce na email: cz.info@orextravel.eu