We will call you
Jméno Příjmení
PhoneNumber
E-Mail
Call TimeBULHARSKO TESTOVÁNÍ PŘED NÁVRATEM DO ČR
Vzhledem k aktuální povinnosti podstoupit před návratem z Bulharska do ČR test na Covid-19 (výjimka pro ty, co mají vytištěný národní certifikát v anglickém jazyce o očkování proti onemocnění covid-19, přičemž uplynulo 14 dní od druhé očkovací dávky / vytištěné písemné lékařské potvrzení o prodělané nemoci covid-19 v anglickém jazyce) nabízíme možnost zajištění testu přímo ve vašem hotelu mobilním zdravotnickým týmem den před návratem do ČR. Přibližná cena testu je 20 EUR. Více informací Vám poskytne delegátka CK Orex Travel v destinaci. 

Aktuální podmínky pro vstup do Bulharska a pro návrat do ČR najdete na: https://www.mzv.cz/sofia/cz 

PODMÍNKY VSTUPU DO DESTINACÍ DLE MZV ČR

Všem klientům doporučujeme před cestou zkontrolovat aktuální podmínky vstupu do jednotlivých destinací na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky.

formulář turecko

PODMÍNKY VSTUPU DO TURECKA - FORMULÁŘ


Od 15. března  2021 jsou všichni cestující do Turecka povinni vyplnit vstupní formulář na webové stránce https://register.health.gov.tr/ a to nejpozději 72 hodin před odletem do destinace. Další informace a podmínky pro cestování do Turecka najdete na webových stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR: Aktuální informace k cestování do/z Turecka v souvislosti s COVID 19.

formulář turecko

ZÁJEZDY LAST MINUTE 2021 PRÁVĚ V PRODEJI

Právě probíhá prodej zájezdů na léto 2021. V nabídce naleznete zájezdy do následujících destinací: TURECKO s odlety z Prahy na 7/9/12 nocí, Bratislavy na 7/10/11 nocí a Katovic na 7/10/11 nocí; BULHARSKO s odlety z Prahy na 7 nocí; EGYPT s odlety z Prahy na 7 nocí; CHORVATSKO pouze ubytování s vlastní dopravou 

ERV

PŘIPOJIŠTĚNÍ EXTRA PRO PŘÍPAD COVID-19 

Připojištění Extra a Extra+ slouží pro nečekané situace, které mohou nastat Vám či Vašim spolucestujícím v důsledku výskytu onemocnění COVID-19 v průběhu Vaší cesty z České republiky do zahraničí i před jejím nastoupením. Toto pojištění nelze sjednat samostatně, vždy pouze jako doplněk k již sjednanému kompexnímu pojištění ERV. Více informací najdete v článku.

ERV


 
AKTUÁLNÍ OMEZENÍ V TURECKÝCH HOTELECH

Turecká vláda k 30.11.2020 rozhodla o dočasném uzavření všech hotelových bazénů a veškerých wellness & spa prostor a to do odvolání.
 
  
Název mailingu

Poštovní obsah

Poštovní jméno
Poštovní adresa
Email
Ok

poslání emailu bylo úspěšné

upozornění

poslání emailu se nepodařilo