We will call you
Jméno Příjmení
PhoneNumber
E-Mail
Call TimeFIRST MINUTE ZÁJEZDY LÉTO 2022

Spustili jsme prodej FIRST MINUTE ZÁJEZDŮ na léto 2022. Do 6.1.2022 slevy až 41%, záloha jen 1 500 Kč na osobu! V této chvíli najdete zájezdy do Turecka s odlety z Prahy na 7 / 10 / 11 nocí. Spuštění prodeje zájezdů do dalších destinací oznámíme v nejbližší době.

formulář turecko

PODMÍNKY VSTUPU DO DESTINACÍ DLE MZV ČR

Všem klientům doporučujeme před cestou zkontrolovat aktuální podmínky vstupu do jednotlivých destinací na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky.

formulář turecko

PODMÍNKY VSTUPU DO TURECKA - FORMULÁŘ


Od 15. března  2021 jsou všichni cestující do Turecka povinni vyplnit vstupní formulář na webové stránce https://register.health.gov.tr/ a to nejpozději 72 hodin před odletem do destinace. Další informace a podmínky pro cestování do Turecka najdete na webových stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR: Aktuální informace k cestování do/z Turecka v souvislosti s COVID 19.

formulář turecko

PODZIMNÍ ZÁJEZDY 2021 V PRODEJI

Právě probíhá prodej podzimních zájezdů 2021. V nabídce naleznete zájezdy do následujících destinací: TURECKO s odlety z Katovic a Vidně na 7 nocíEGYPT s odlety z Prahy na 7 nocí.

ERV

PŘIPOJIŠTĚNÍ EXTRA PRO PŘÍPAD COVID-19 

Připojištění Extra a Extra+ od 
ERV Evropské pojišťovny a.s. slouží pro nečekané situace, které mohou nastat Vám či Vašim spolucestujícím v důsledku výskytu onemocnění COVID-19 v průběhu Vaší cesty z České republiky do zahraničí i před jejím nastoupením. Toto pojištění nelze sjednat samostatně, vždy pouze jako doplněk k již sjednanému kompexnímu cestovnímu pojištění. Více informací najdete v článku.

ERV

 
Název mailingu

Poštovní obsah

Poštovní jméno
Poštovní adresa
Email
Ok

poslání emailu bylo úspěšné

upozornění

poslání emailu se nepodařilo