Zavoláme Vám
Jméno Příjmení
Telefonní číslo
E-Mail
Čas voláníLAST MINUTE ZÁJEZDY 2022

Právě probíhá prodej LAST MINUTE ZÁJEZDŮ na léto 2022. Záloha 30% z celkové ceny zájezdu, doplatek celkové ceny zájezdu nejpozději 30 dní před odletem. V případě odletů méně než 30 dní je nutná 100% úhradu zájezdu. V aktuální chvíli najdete zájezdy do Turecka s odlety z Prahy a Bratislavy na 7 / 10 / 11 nocí a zájezdy do Bulharska s odlety z Prahy na 7 nocí. Podrobnosti o Last Minute zájezdech na léto 2022 najdete po kliknutí na článek níže.

formulář turecko

SOUTĚŽ O DOVOLENOU V TURECKU

Připravili jsme pro Vás jedinečnou soutěž o dovolenou v Turecku! Celkem budeme losovat 2 výherce, kteří získají týdenní dovolenou ve vybraném 4* hotelu s All inclusive v Turecku s CK Orex Travel! Více informací najdete v článku.

formulář turecko

SENIORSKÁ SLEVA

Spustili jsme novou akci "seniorská sleva 5%" pro klienty 60+ let. Sleva je platná pro nově uzavřené rezervace v období 29.3.2022 - 30.4.2022 pro destinace Turecko a Bulharsko pro květnové a červnové odlety z Prahy.

formulář turecko

FIRST MINUTE ZÁJEZDY LÉTO 2022

Právě probíhá prodej FIRST MINUTE ZÁJEZDŮ na léto 2022. Do 30.4.2022 slevy až 15%, záloha jen 1 500 Kč na osobu! V aktuální chvíli najdete zájezdy do Turecka s odlety z Prahy na 7 / 10 / 11 nocí a zájezdy do Bulharska s odlety z Prahy na 7 nocí. Veškeré podrobnosti o first minute zájezdech na léto 2022 najdete po kliknutí na článek níže.

formulář turecko

ONLINE KATALOG LÉTO 2022

Rádi bychom Vám představili náš online katalog LÉTO 2022. Najdete v něm aktuální destinace pro letní sezónu 2022: Turecko, Bulharsko a Egypt a mnoho dalších zajímavých informací.

formulář turecko


PODMÍNKY VSTUPU DO DESTINACÍ DLE MZV ČR

Všem klientům doporučujeme před cestou zkontrolovat aktuální podmínky vstupu do jednotlivých destinací na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky.

formulář turecko

PODMÍNKY VSTUPU DO TURECKA - FORMULÁŘ


Od 15. března  2021 jsou všichni cestující do Turecka povinni vyplnit vstupní formulář na webové stránce https://register.health.gov.tr/ a to nejpozději 72 hodin před odletem do destinace. Další informace a podmínky pro cestování do Turecka najdete na webových stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR: Aktuální informace k cestování do/z Turecka v souvislosti s COVID 19.

formulář turecko

Název mailingu

Poštovní obsah

Poštovní jméno
Poštovní adresa
Email
Ok

poslání emailu bylo úspěšné

upozornění

poslání emailu se nepodařilo