• KARIÉRA V CK OREX TRAVEL

 • Do naší cestovní kanceláře Orex Travel hledáme specialistu do produktového oddělení! Pokud se do budoucna vidíte jako profesionál na cestovní ruch či dokonce již máte nějaké zkušenosti, rádi o Vás uslyšíme. Veškeré další informace najdete v článku.

  formulář turecko

 • ODLETY DO TURECKA LÉTO 2023

 • Vážení klienti, rádi bychom Vás informovali, že lety s leteckou společností MGA s odletem z Prahy každý pátek jsou v režimu klasického pobytového balíčku. Lety s leteckou společností Sunexpress jsou v režimu dynamického balíčku. Další informace naleznete v sekci letiště po zobrazení článku.

  formulář turecko

 • AKČNÍ CENY NA RODINNOU DOVOLENOU

 • Vážení klienti, připravili jsme pro Vás akci na rodinnou dovolenou v Turecku a Bulharsku!

  Akční ceny pro rodiny s dětmi ve složení pokojů 2 dosp.os. + 1-3 děti můžete využít pro odlety z Prahy na 7 nocí pro destinace Turecko a Bulharsko ve vybraných termínech.

  formulář turecko

 • LAST MINUTE ZÁJEZDY 2023

 • SPUSTILI JSME PRODEJ LAST MINUTE ZÁJEZDŮ NA TURECKO a BULHARSKO! Pravidelné odlety do Turecka z Prahy a Bratislavy na 7/ 10 / 11 nocí. Do Bulharska nabízíme odlety z Prahy na 7 nocí od 22.6.2023. Záloha na Last Minute zájezdy je 50% s doplatkem nejpozději 30 dní před odletem (pro zájezdy s odletem do 30 ti dnů je platba 100%). 

  Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, protože Vás čekají super Last Minute ceny! Krásná dovolená za příjemnou cenu s CK Orex Travel.

 • STÁTNÍ SVÁTKY 1.5. a 8.5.2023

 • Ve dnech státních svátků 1.5. a 8.5.2023 bude naše klientské centrum i call centrum uzavřeno. K dispozici Vám budeme hned další pracovní den. Děkujeme za pochopení a přejeme hezké sváteční dny! TÝM CK OREX TRAVEL

 • ONLINE KATALOGY LÉTO 2023
Rádi bychom Vám představili naše online katalogy na LÉTO 2023 pro destinace TURECKO a BULHARSKO. V katalogu najdete informace o naší cestovní kanceláře, First Minute slevách a bonusech a také výběr těch nejoblíbenějších hotelů.
    


formulář turecko

 • VELIKONOČNÍ SLEVA
  Při příležitosti nadcházejících Velikonoc jsme pro Vás připravili 5% VELIKONOČNÍ SLEVU. Sleva platí pro všechny rezervace na pobytové balíčky do Turecka a Bulharska uzavřené v období 3.4. - 11.4.2023.

  formulář turecko

 • FIRST MINUTE VÝHODY DUBEN 2023

  First Minute slevy a bonusy pokračují i v měsíci DUBNU! First Minute slevy až 15%, možnost storna zdarma či změny hotelu / destinace / termínu, záloha pouze 1 500 Kč / osoba2% sleva při plném zaplacení zájezdu, 3% věrnostní sleva pro klienty, kteří s námi byli v minulosti na jakémkoliv zájezdu. Kompletní výhody a bonusy First Minute zájezdů najdete po kliknutí na článek níže.


  formulář turecko

 • ONLINE "CHECK IN" LETECKÁ SPOLEČNOST SUNEXPRESS TURECKO 2023

  Vážení klienti, rádi bychom Vás informovali, že letecká společnost Sunexpress pro letošní sezónu Turecko 2023 spustila možnost bezplatného online odbavení. Veškeré informace o bezplatném online odbavení a také o možnosti placeného odbavení u přepážky najdete po kliknutí na článek níže.

  formulář turecko

 • NOVÁ POBOČKA PRAHA CK OREX TRAVEL

  Vážení klienti, rádi bychom Vás informovali, že jsme otevřeli novou pobočku v Praze na adrese: Lazarská 13/8, 120 00 Praha 2. Otevírací doba nové pobočky je stejná jako je provoz našeho call centra a to od pondělí do pátku v časech 09:00 - 18:00. Na adrese Politických vězňů 911/8, 110 00 Praha 1 se nadále nachází pouze sídlo naší cestovní kanceláře.

 • Přijďte na naši novou pobočku v Lazarské ulici a nebo se podívejte na naši First Minute minute nabídku online a zajistěte si včas Vaši dovolenou za ty nejlepší ceny. V březnu stále probíhají First Minute slevy ve výši až 20%, záloha pouze 1 500 Kč / osoba a možnost storna zájezdu zdarma (max. 30 dní před odletem).
  Kompletní First Minute podmínky a bonusy.


 • FIRST MINUTE VÝHODY BŘEZEN 2023
First Minute slevy a bonusy pokračují i v měsíci BŘEZNU! First Minute slevy až 20%, možnost storna zdarma či změny hotelu / destinace / termínu, záloha pouze 1 500 Kč / osoba, 2% sleva při plném zaplacení zájezdu, 3% věrnostní sleva pro klienty, kteří s námi byli v minulosti na jakémkoliv zájezdu. Kompletní výhody a bonusy First Minute zájezdů najdete po kliknutí na článek níže.

formulář turecko

 • KOMPLEXNÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ COMPLEX+  OD ERV
Ve spolupráci s ERV Evropskou pojišťovnou a.s. Vám nabízíme nové komplexní cestovní pojištění COMPLEX+, se kterým získáváte pojištění na léčebné výlohy, ale i na případné storno či léčebné výlohy spojené s Covid-19. Veškeré informace o tomto pojištění najdete po kliknutí na článek níže.

formulář turecko

 • FIRST MINUTE BULHARSKO LÉTO 2023
Spustili jsme prodej FIRST MINUTE ZÁJEZDŮ do Bulharska na léto 2023! Pravidelné odlety z Prahy do Burgasu na 7 nocí každý čtvrtek od 22.6.2023. Využijte lednové First Minute slevy ve výši až 35%, zálohu 1 500 Kč na osobu, možnost storna zdarma či změny hotelu/destinace. Zajistěte si včas Vaši dovolenou v Bulharsku za ty nejlepší ceny. Veškeré podrobnosti o First Minute zájezdech na léto 2023 najdete po kliknutí na článek níže.

formulář turecko

 • FIRST MINUTE TURECKO LÉTO 2023
Právě probíhá prodej FIRST MINUTE ZÁJEZDŮ do Turecka na léto 2023. Do 31.01.2023 slevy až 35%, záloha jen 1 500 Kč na osobu, možnost storna zdarma či změny hotelu/destinace. Zajistěte si včas Vaši dovolenou v Turecku za ty nejlepší ceny. V aktuální chvíli najdete zájezdy do Turecka s odlety z Prahy na 7 / 10 / 11 nocí. Veškeré podrobnosti o first minute zájezdech na léto 2023 najdete po kliknutí na článek níže.

formulář turecko

 • PODMÍNKY PRO VSTUP DO TURECKA
Turecká republika zrušila k 1.6.2022 veškeré restrikce ohledně vstupu do země. Doporučujeme i tak si před odletem zkontrolovat aktuální informace pro vstup do destinace na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky a příslušné letecké společnosti.

 • OTEVÍRACÍ DOBA KANCELÁŘE / CALL CENTRA
Provozní doba naší kanceláře na adrese Politických vězňů 911/8, 110 00 Praha 1 a provoz call centra je následující:

PONDĚLÍ - PÁTEK:
 9:00 - 18:00
SOBOTA - NEDĚLE: ZAVŘENO

V době naší nepřítomnosti nám prosím napište email: [email protected] a my se Vám následně v pracovní době co nejdříve ozveme.
 • LAST MINUTE ZÁJEZDY 2022
Právě probíhá prodej LAST MINUTE ZÁJEZDŮ na léto 2022. Záloha 50% z celkové ceny zájezdu, doplatek celkové ceny zájezdu nejpozději 30 dní před odletem. V případě odletů méně než 30 dní je nutná 100% úhradu zájezdu. V aktuální chvíli najdete zájezdy do Turecka s odlety z Prahy a Bratislavy na 7 / 10 / 11 nocí a zájezdy do Bulharska s odlety z Prahy na 7 nocí.

formulář turecko

 • SENIORSKÁ SLEVA
Spustili jsme novou akci "seniorská sleva 5%" pro klienty 60+ let. Sleva je platná pro nově uzavřené rezervace v období 29.3.2022 - 30.4.2022 pro destinace Turecko a Bulharsko pro květnové a červnové odlety z Prahy. AKCE SKONČILA.

 • FIRST MINUTE ZÁJEZDY LÉTO 2022
Právě probíhá prodej FIRST MINUTE ZÁJEZDŮ na léto 2022. Do 30.4.2022 slevy až 15%, záloha jen 1 500 Kč na osobu! V aktuální chvíli najdete zájezdy do Turecka s odlety z Prahy na 7 / 10 / 11 nocí a zájezdy do Bulharska s odlety z Prahy na 7 nocí. Veškeré podrobnosti o first minute zájezdech na léto 2022 najdete po kliknutí na článek níže.

formulář turecko

 • ONLINE KATALOG LÉTO 2022
Rádi bychom Vám představili náš online katalog LÉTO 2022. Najdete v něm aktuální destinace pro letní sezónu 2022: Turecko, Bulharsko a Egypt a mnoho dalších zajímavých informací.

formulář turecko

 • PODMÍNKY VSTUPU DO DESTINACÍ DLE MZV ČR
Všem klientům doporučujeme před cestou zkontrolovat aktuální podmínky vstupu do jednotlivých destinací na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky.

formulář turecko

 • PODMÍNKY VSTUPU DO TURECKA - FORMULÁŘ
Od 15. března  2021 jsou všichni cestující do Turecka povinni vyplnit vstupní formulář na webové stránce https://register.health.gov.tr/ a to nejpozději 72 hodin před odletem do destinace. Další informace a podmínky pro cestování do Turecka najdete na webových stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR: Aktuální informace k cestování do/z Turecka v souvislosti s COVID 19.

formulář turecko


NOVINKY A VÝHODNÉ NABÍDKY

PŘÍMO NA VÁŠ EMAIL

Jméno
Příjmení
Email
Ok

PŘIDÁNÍ EMAILU BYLO ÚSPĚŠNÉ

UPOZORNĚNÍ

poslání emailu se nepodařilo