Připravili jsme pro naše věrné klienty jako poděkování za přízeň při výběru nejen letní dovolené, speciální bonusový systém tzv. OREX CLUB kartu. S naší OREX CLUB kartou získáváte automaticky při nákupu jakéhokoliv zájezdu v kmenové pobočce CK Orex Travel s.r.o. nebo při nákupu u našich partnerů slevu na vybraný zájezd. Slevy se započítávají i do LAST MINUTE a FIRST MOMENT nabídek!


Členem OREX CLUBU se stávají automaticky všichni klienti, kteří u naší cestovní kanceláře Orex Travel s.r.o., Česká republika zakoupili zájezd a to do jakékoliv destinace a v jakékoliv cenové výši.

Pro uplatnění 3% slevy je vždy nutné členskou kartu nebo rezervační číslo zájezdu, na kterém byl klient s CK Orex Travel s.r.o. Česká republika naposledy, předložit, ať už na našich kmenových pobočkách, tak i u našich partnerů. Pokud je nákup zájezdu uskutečněn online nebo telefonicky, je vždy důležité nahlášení specifického čísla Vaší členské karty nebo rezervačního čísla zájezdu, na kterém klient byl s naší cestovní kanceláří naposledy, pro uplatnění dané slevy (postačí nám i pouhé sdělení, že s námi klient někdy v minulosti cestoval). Tuto informaci si ověříme a slevu načteme. Opět platí, že tuto informaci musí klient sdělit při uskutečňování rezervace. Slevu není možné uplatnit  pro zájezdy na linkových letech / dynamické balíčky / zájezdy s vlastní dopravou a extra služby (jako jsou například privátní transfery, seating, nadváha zavazadel). Na zpětné dohlašování čísla členské karty nebude brán zřetel. Samotná zákaznická karta OREX CLUB není nějak časově omezena. 

PODMÍNKY ČLENSKÉ KARTY OREX CLUB CARD

aktuální podmínky platné od 28.11.2018 najdete na tomto OREX CLUB CARD
NOVINKY A VÝHODNÉ NABÍDKY

PŘÍMO NA VÁŠ EMAIL

Jméno
Příjmení
Email
Ok

PŘIDÁNÍ EMAILU BYLO ÚSPĚŠNÉ

UPOZORNĚNÍ

poslání emailu se nepodařilo