banner

OREX CLUB

OREX CLUB CARD

Připravili jsme pro naše věrné klienty jako poděkování za přízeň při výběru nejen letní dovolené, speciální bonusový systém tzv. OREX CLUB kartu. 
S naší OREX CLUB kartou získáváte automaticky při nákupu jakéhokoliv zájezdu v kmenové pobočce CK Orex Travel s.r.o. nebo při nákupu u našich partnerů slevu na vybraný zájezd. Slevy se započítávají i do LAST MINUTE a FIRST MOMENT nabídek!

 

Členem OREX CLUBU se stávají automaticky všichni klienti, kteří u naší cestovní kanceláře Orex Travel s.r.o., Česká republika zakoupili zájezd a to do jakékoliv destinace a v jakékoliv cenové výši.

 

Pro uplatnění 3% slevy je vždy nutné členskou kartu nebo rezervační číslo zájezdu, na kterém byl klient s CK Orex Travel s.r.o. Česká republika naposledy, předložit, ať už na našich kmenových pobočkách, tak i u našich partnerů.
Pokud je nákup zájezdu uskutečněn online nebo telefonicky, je vždy důležité nahlášení specifického čísla Vaší členské karty nebo rezervačního čísla zájezdu, na kterém klient byl s naší cestovní kanceláří naposledy, pro uplatnění dané slevy. Tuto informaci si ověříme a slevu načteme. Opět platí, že tuto informaci musí klient sdělit při uskutečňování rezervace. 
Slevu není možné uplatnit  pro zájezdy na linkových letech / dynamické balíčky / zájezdy s vlastní dopravou a extra služby (jako jsou například privátní transfery, seating, nadváha zavazadel). Na zpětné dohlašování čísla členské karty nebude brán zřetel. Samotná zákaznická karta OREX CLUB není nějak časově omezena